Jaka powinna być grubość przewodu żółciowego?

Witam mam pytanie odnośnie przewodów żółciowych,a mianowicie żona leczy się od 3lat na ból brzucha z prawej strony miała zrobione możliwe wszystkie badania włącznie z laparoskopia zwiadowcza i nic nie wychodzi jedynym badaniem w którym coś wyszło jest usg w którym przewód źolciowy wspólny wyszedł o średnicy do 2mm, mam pytanie czy to nie jest za wąski przewod

Lek. Michał Lenard

Przewód żółciowy wspólny powinien mieć średnicę 4-5 mm. Wyniki badania USG powinien ocenić specjalista. Pozdrawiam!