Jaka przyczyna ucisku w klatce piersiowej?

Czuje uvisk w klatce piersiowej. Bylam u lekarza, konieta powiedziala ze wszystko ok. Co to moze byc?

Jakieś szersze informacje...
wiek, dodatkowe choroby, obciążenia.
Przyczyny bólu w klatce piersiowej są różne
może być neuralgia międzyżebrowa i ta występuje najczęściej, bóle wystepują również w chorobach serca- choroba wieńcowa, choroba niedokrwienna serca, tętniaki, odma, kamica pęcherzyka żółciowego i wrzodowa tez mogą dawać dolegliwości imitujące bóle w klatce piersiowej, choroby śródpiersia i przełyku.