Jaki jest czas rekonwalescencji po zabiegu usunięcia migdałków metodą koblacji?

Dzień dobry, chciałam zapytać jaki jest czas rekonwalescencji po zabiegu usunięcia migdałków metodą koblacji? Kiedy będę mogła wrócić do aktywności fizycznej oraz czy w 9 sobie po operacji mogę lecieć samolotem ?

Lek. Tomasz Budlewski

wszelkie zalecenia zostaną określone przez lekarza prowadzącego. sądzę że lot samolotem zbyt szybko a aktywność fizyczna po ocenie gojenia się ran pooperacyjnych.

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!

Dziękuję bardzo za pytanie, jednak wykracza ono poza zakres dietetyki. Dlatego zachęcam do konsultacji z lekarzem chirurgiem.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306