Jaki jest powód bólu nadbrzusza u osoby z zapaleniem nerek?

Witam, jestem kobietą mam 31lat. Boli mnie nadbrzusze, bol promieniuje do środka pleców i lędźwi. Na początku roku przechodziłam odmiedniczkowe zapalenie nerek, po wyleczeniu czułam się dobrze ale bóle wrócily. Badania krwi i moczu-ok, badanie amylazy i lipazy w normie, wskaźniki wątrobowe ok, usg jamy brzusznej ok, gastroskopia wykazała przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka (test na helicobakter-negatywny) oraz przepukline rozworu Jprzełyku. Czy bóle mogą byc tego przyczyną?proszę o poradę

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję jeszcze kontrolę u ginekologa, może ma pani np. torbiele.
Pozdrawiam