Jaki jest powód słabego wzwodu u 21-latka?

Zacząlem wspolzycie z dziewczyną miesiac temu.Mam 21 lat,kochamy sie.Jednak mam wrazenie ze moj czlonek nie jest sztywny na maxa gdy wchodze w pochwe,co prawda parterka mowi ze jest przyjemnosc,czuje, jednak mi to siedzi w glowie ze moglo byc lepiej.Byla dziewica ja tez nie wspolzylem gdy sie calujemy lub w tancu wzwody sa bardzo mocne.Robimy to zawsze w aucie i mam wrazenie ze to moze stres ze ktos zobaczy,wczesniej masturbowalem sie sporo ,nie pale, nie pije, cwicze na silowni,dziekuje za pomoc

Rzeczywiści przyczyny mogą leżeć bardziej w oczekiwaniach (wobec siebie), a także przeżywaniu stresu czy nie do końca wygodnej pozycji. Dodatkowo to co uznaje Pan za pewne niepowadzenia może nakręcać błędne koło dodatkowych podwyższonych oczekiwań, poziomu stresu i nadmiernego zwracania uwagi. Na początek zachęcam do różnych zmian- szczególnie na bardziej komfortowe i spokojne warunki, zadbanie o atmosferę i brak nadmiernych oczekiwań. Dodatkowo ważne byłoby nie przywiązywanie się do jakiś wzorców, czy oczekiwań. Inaczej mówiąc- cieszyć się bliskością i intymnością bardziej niż starać się zrealizować to "jak powinno to wyglądać".
Jeśli nie będzie Pan czuł satysfakcji czy nadal będzie miał Pan wątpliwości, warto skonsultować się z seksuologiem i/lub psychologiem.

Dzień Dobry Panu,

Tak, jak sam Pan zauważył stres może być przyczyną Pana obaw.
Podobnie jak wcześniejsza nawykowa masturbacja.

Sugeruję odpuścić i zachęcam Pana do skoncentrowania się na przeżywaniu i doświadczaniu bliskości i doznań zmysłowych "tu i teraz" z Pana dziewczyną, czego Panu serdecznie życzę.

Bo to jest tak, że im bardziej czegoś chcemy, wówczas "naciskamy" sami na siebie i to nie wydarza się...

Życzę Panu tylko satysfakcjonującej relacji,
Irena Mielnik-Madej