Jaki jest skuteczny sposób na nadmiernie wydzielające się sebum z porów na nosie?

Jaki jest skuteczny sposób na nadmiernie wydzielające się sebum z porów na nosie. Po upływie godziny jest cały mokry. Występuje to tylko na nosie. Pozostała część twarzy jest ok. Zaczęło to występować po wypadku na imprezie gdzie pomalowali Mi nos korektorem szkolnym do zamazywania tekstu.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizyte u lekarza dermatologa. Pozdrawiam