Jaki lek na przeziębienie dla mężczyzny ze zwiększonym ryzykiem zachorowań na udary i wylewy?

Witam,jaki najbezpieczniejszy lek na przeiebienie moze stosowac Mezczyzna otyly,ze zwiekszo,ym ryzykiem zachorowania na udary i wyley(przypadki w roxzinie)

Aleksander Ropielewski

Proponuję paracetamol o działaniu przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Jest to lek bezpieczny i jeżeli nie ma Pan przeciwwskazań do jego stosowania bardzo skuteczny.