Jaki materac jest dobry dla niemowlaka?

Witam. Oczekujemy na przyjście naszej pociechy i przygotowujemy sie do wyprawki. Kołyskę juz kupiliśmy ale do kołyski chcemy uszyć materac z wkładem: siano. Czy jest to zdrowe dla takich niemowlat? Podobno siano nie uczula i dzieci stają sie bardziej odporne? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam Magda

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje zakupić materac w sklepie dla.dzieci i dla dzieci przeznaczony