Jaki zabieg mnie czeka przy takim wyniku USG żył?

Robiłam usg żył lewej nogi.Oto wynik.Zbadano żyły do poziomu żyły udowej wspólnej.Żyły głębokie i powierzchowne drożne ,bez skrzeplin.Żyła od piszczelowa niewydolna w ujściu ,szer.1 cm ,na udzie poszerzona do 8mm,w 1/3 dolnej perforator huntera,poniżej żyła dodatkowa tylna ,tworząca żylaki przyśrodkowej powierzchni uda.Goleniowy odcinek vsm prawidłowy.Żyła od strzałkowa nie poszerzona.Moje pytanie dotyczy jaki zabieg mnie czeka?

W takim wypadku zaleca się zabieg usunięcia żyły odpiszczelowej wielkiej (safenektomia) z miejscowym wycięciem żylaków. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie chirurg, który będzie Panią operował.