Jaki zabieg na bolesne kolano po serii zastrzyków?

Witam,mam 54 lata i zwyrodnienie kolana i brak mazi w kolanie,byłam już u 4 ortopedow i nic mi nie pomaga,miałam serię bolesnych zastrzyków i chodziłam na rehabilitację.nie mogę chodzić dużo bo kolano boli,jest cos co może mi pomoc,jakiś zabieg?Przez to kolano czuje się jak emerytka która chodzić nie może,proszę o odp.

Szanowna Pani

Na podstawie tego co Pani napisała można domniemywać, że cierpi Pani na chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego. Jeśli ma Pani możliwość proszę podesłać mi w miarę aktualne (nie starsze niż rok) zdjęcia rentgenowskie - wówczas będę mógł kompetentnie odpowiedzieć na Pani pytania.

Mój adres e-mail to: j.kosmowski@op.pl

Z wyrazami szacunku
Jędrzej Kosmowski
ArtroCenter.pl