Jakich leków nie powinna przyjmować osoba codziennie wymiotująca?

Witam, od trzech lat praktycznie codziennie wymiotuje, rok temu wykryto u mnie niewydolność wypustu przepuklina rozworu przełykowego, ale mój stan się nie zmienia, bardzo mocno schudłam, cały czas wymiotuje, mam anemię, dlatego cały czas jestem na żelazie, ale nie widzę zbytnio poprawy, zawroty, doszedł ból brzucha i podbrzusza, lekarz poz stwierdził inne czynnościowe zaburzenia jelit, zapalenie żołądka i dwunastnicy. Jakie będzie dalsze leczenie, jakie leki powinien włączyć gastrolog?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze przede wszystkim szeroka diagnostyka gastroenterologiczna