Jakie badania powinna wykonać osoba z objawami silnego kłucia pod żebrami?

Czasem mam bardzo silne kłócie pod i miedzy piersiami,że nie moge złapać oddechu. Jest bardzo silne i trwa zawsze około 40minut. Jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

A jak częsta się powtarza ? Sadze ze nalezy zapiać ekg , wykonać rtg kręgosłupa a być może gastroskopię , proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego