Kłucie w okolicy serca po silnym stresie

Witam, mam pytanie czy to możliwe że po silnym stresie pojawia się kłócie w okolicach serca ucisk na klatce piersiowej taki dyskonfort w oddychaniu. Miałam już tak dwa racy i brałam hydroxizinum 10mg z ekg nic nie wyszło ani innych badań, Dodam jeszcze że te dolegliwości pojawiają się po jakimś czasie od sytuacji stresujących w czasie gdy nic się nie dzieje, co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Tego typu objawy mogą wynikać ze stresu ale konieczne jest wykluczenie innych zmian, np. poprzez ekg. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.