Kłucie i pieczenie w obrębie klatki piersiowej

Witam mam 27lat. Czasem pojawiają sie u mnie bóle w klatce piersiowej:silne kłócie, lekkie pieczenie i tylko troche ciężej sie oddycha. Nie moge wtedy zrobić skretu tułowia ani w lewo ani w prawo bo boli bardziej.Kiedy chce wziąć ramiona do przodu by troche sie zgarbic ból jest również silniejszy niż jakbym siedziała prosto w bezruchu.Czasem dzieje sie tak jak wstaje rano to nagle boli i ciężko wstać z łóżka.Trwa ok10min i pojawia sie raz na tydzien,lub dwa tyg albo rzadziej.Co to może być???

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to problemy z kręgosłupem. Konieczne jest także wykluczenie przyczyn kardiologicznych. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.