Jakie badania profilaktyczne dla dorosłych wykonać?

Dzień dobry, chciałbym zasięgnąć Pani/Pana Dr. opinii jakie badania mógłbym wykonać(prywatnie) aby sprawdzić aktualny stan swojego organizmu oraz, czy mam jakieś predyspozycje które w przyszłości mogłyby doprowadzić do chorób. Dziękuję serdecznie za ew odpowiedz. Tutaj podam link do listy badań które wykonuje się w mojej miejscowości, jednak jeśli polecą mi Państwo jakieś badania spoza tego zakresu to oczywiście również byłbym wdzięczny. Link: http://skroc.pl/18f97 W wyrazami szacunku Dariusz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu i rozmowie będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.