Jakie badania przy nieregularnych cyklach?

Witam, jakie badania powinnam wykonać przy nieregularnych cyklach ? cykle mają różną długość .od ostatniego poronienia 17.07.2014r : 23/30/34/40 i aktualny trwa 36 dni i jeszcze nie ma krwawienia.2 razy poroniłam w 7i 8 tygodniu ciąży.Przed ciążami miesiączki były również nieregularne.Badsnie USG ,cytologia i TSH w normie .

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej udać się do lekarza ginekologa, po dokładnym badaniu będzie można określić odpowiednie badania. Sądzę że dobrze byłoby wykonać badania hormonów oraz przeciwciał APS.