Jakie badania wykonać po przebytym zabiegu embolizacji niepęknietego tętniaka?

Witam jestem po przebytym zabiegu embolizacji niepęknietego tętniaka lewej ICA przy pomocy spiral embolizacyjnych .Jakie mam teraz wykonać badanie ambulatoryjne okresowe angio NMR czy TK .Magnetyczne podobno nie wskazane bo są spirale a TK niedokładne i może nie wykazać .Bardzo by prosił o odpowiedz bo byłem u specjalisty neurologa i nie wiedział jakie ma wypisać skierowanie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do chirurga naczyniowego lub radiologa interwencyjnego