Sytuacja po zabiegu dwuetapowej embolizacji pękniętego tętniaka

Witam.Jestem po zabiegu dwuetapowej embolizacji pęknietego tętniaka BA/lewaSCA (05.2010 i 06.2010.Było bardzo niebezpiecznie.W dniu 12.11.2016 wywalczyłam kontrolna angiografię naczyń mózgowy ze względu na silne bóle głowy,zawroty,utraty równowagi.Rozpoznano liczne mikrotętniaki prawej ICA oraz pojedynczy lewej ICA. Wyznaczono termin na 24.01.2017 o możliwości leczenia endowaskularnego .Proszę o pomoc,czy mogę dalej pracować jako sprzataczka bez szkody dla zdrowia,czego unikać.

Lek. Tomasz Budlewski

wg zaleceń lekarza kierującego na zabieg. sadze żeby lepiej się nie przemeczac

Unikać skokow ciśnienia tętniczego - konieczna dobra kontrola lekami jeśli jest taka potrzeba. Kategoryczny zakaz palenia. W razie potrzeby do czasu diagnostyki i ewentualnego zabiegu trzeba iść na zwolnienie lekarskie.