Jakie badania wykonać przy hyperhydrozie pierwotnej?

Mam ogromny problem z hyperhydroza pierwotna zadne środki chemiczne nie pomagają , jonoforeza tez nie , na botox mnie nie stać Czy na sympatektomie piersiową kieruje dermatolog czy endokrynolog ? Proszę o pomoc , jakie badania trzeba wykonać aby być jak naszybciej skierowanym na sympatektomie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Może zarówno dermatolog jakie nową. Bardziej wydaje się że Endokrynolog. Proponuję udać się do lekarza chirurga klatki piersiowej