Jakie badania wykonać przy przewlekłych biegunkach?

Witam. Jestem młodym 25 letnim mężczyzna. Od niepamiętnych czasów cierpię na przewlekłą biegunkę. Dodam, że stolec naturalnie wygląda tylko i wyłącznie rano, każde kolejne załatwianie, a w ciągu dnia potrafi być ich nawet do kilku wygląda tak ja Zacząłem. Pod koniec 2015 roku miałem robione badania kolonoskopii, które nie wykryto Żadnych nie prawidłowości, gastroskopia robiona 3 razy, ostatnia w lipcu zeszłego roku, stwierdzone zapalenie żołądka. Są dni w których wypróżniam się 2-3 dziennie, przeważnie wodnistym stolcem, w którym nie do patrzyłem sie krwi, jedynie często niestrawione części pokarmu, a są i dni w których potrafię wyróżniać się nawet do 5-6 razy, dodam, że w niewielkich ilościach. Do Tego wszystkiego dochodza żylaki odbytu, w połączeniu z ciągła biegunka, równa się brak jakiego kolwiek życia. Czasami jedynym ratunkiem jest po prostu zażycie węgla, który mi to wszystko wstrzymuje. Proszę o opinie i pomoc, gastrolog wskazany ? Jakie badania krwi ? Co kolwiek.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u gastroenterologa i odpowiednia dalsza diagnostyka