Jakie badania wykonać w kierunku Candidy?

Idę na badania krwi i chcę sprawdzić czy nie mam czasami candidy i grzybów,bo np w pochwie miałam candidę.Jakie przeciwciała powinnam wykonać i jaki jest ich koszt?Co powiedzieć i zaznaczyć przy pani jak będzie pobierała krew?Pierwszy raz to badam,stąd pytanie.Badanie robię prywatnie

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są objawy? Jeżeli są objawy z dróg rodnych to nalezy pobrać wymaz