Jakie choroby mogą powodować zmęczenie, piekące wysypki, uderzenia gorąca oraz zaczerwienienie błony śluzowej ust i nosa?

Witam mam pytanie co do wyników ponieważ robiłem morfologie od 9 lat mam problemy z potami ciągłymi cały czas się poce w zime takze , ogolnym zmeczeniem ,wysypkami na skorze ktore pieką i się pojawiają nie regularnie nie są to wypukłe wysypki tylko pod skura,uderzeniami gorąca,przeczulicą skóry,pieczeniem i zaczerwieniem ust,sluzowek nosa.uczuciem piasku w oczach,swedzenie w migdałach,mam od lat kamienie migdalowe, wyszły mi w badaniach podwyższone Eozynofile % 6,6 H max to 5,i LUC% 6,2 H max to 4.. czy to moze miec coś wspolnego z moimi objawami,badania krwi robiłem gdy byłem lekko podziębiony nie wiem czy to ma znaczenie.Zaznaczam ze bylem u setek lekarzy i prywatnie i na nfz ,te ostatnie badania krwi były ze szpitala bo bylen na oddziale dermatologicznym porobili mi badania ktore wczesniej intak robilem po 1000 razy prywatnie typu wszystkie alergeny na 10 sposobow,leki antyhistaminowe przerabialem juz od a do z w kazdej postaci 0 rezultatow,przeciwciala ana,kał,mocz,dosłownie wszystko jest ok oprucz tego ze ciagle czuje sie jak opisalem wyzej.. prosze o odpowiedz lub nakierowanie mnie co to moze byc bo na pewno nie jest to choroba powszechna,skoro zaden lekaz nie moze mi pomuc tylko widzi objawy,moj wypis ze szpitala oczywiscie byl w stylu :wysypka nierozpoznana itd .. suchosc sluzowek mnie dobija.. ciagle sine oczy zmeczone i trupi wyglad twarzy..kazda metka lub szew w ubraniu czuje razy 9999x nie moge funkcjoniwac jak czlowiek.. 9 lat podrozowania od lekarza do lekarza robi swoje... prosze o odpowiedz ale nie w stylu prosze udac sie do lekarza poniewaz "byłem" milion razy.. prosze tutaj o porade i nakierowanie jakie choroby moga powodowac takie dolegliwosci.. z gory dziekuje

Wyniki badań, które Pan opisał, niczego nie wnoszą. Nie prowadzimy analizy przypadków medycznych z poziomu portalu, możemy właśnie jedynie zasugerować wizytę u specjalisty - może diagnostyka reumatologiczna byłaby u Pana wskazana.