Jakie ćwiczenia na przedłużenie stosunku?

Witam moje pytanie jest jak poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem moja partnerka nie jest ze mnie zadowolona ponieważ dochodzę po kilkunastu ruchach i nie mogę jej zadowolić proszę o jakieś porady leki,czy ćwiczenia po prostu jak przedłużyć stosunek, chce uratować mój związek bo wiem że jak tak dalej będzie to wkoncu mnie zostawi.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby ocenić, czy rzeczywiście doświadcza Pan wytrysku przedwczesnego, jakie mogą być jego przyczyny, jakie są możliwe okoliczności i czynniki sprzyjające krótkiemu czasowi trwania stosunku, jakie rolę odgrywa Pana/ Państwa obojga nastawienie emocjonalne do tematu seksu itp. Dopiero na podstawie tych informacji będzie możliwe zasugerować właściwe postępowanie i ewentualne leczenie.

Pozdrawiam!