Jakie ćwiczenia wykonywać przy odstającym brzuchu?

Witam.Mam36lat 165cm i 2dzieci rok po roku.Bardzo dużo przytyłam w obydwu ciazach. MOJA ZMORA JEST BRZUCH DUŻY I WWISZĄCY. JAKIE ĆWICZENIA WYKONYWAĆ? DODAM ŻENIE MMOGĘ ROBIĆ BRZUSZKI NA TWARDYM PODŁOŻU BO -KONIEC KRĘGOSŁUPA I PPOCZĄTEK PUPY BARDZO MNIE BOLI.PROSZE O PPORADĘ?

Witam! Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska