Jakie jest postępowanie, leczenie krwiaka?
Witam. Kilka dni temu miałam wypadek samochodowy. Niby nic mi sie nie stało ale na usg jamy brzusznej po lewej stronie wyszedł krwiak 2.5/1.5cm. Bardzo boli mnie lewa strona i podbrzusze. W poniedziałek mam jeszcze raz konsultacje chirurgiczna. Chciałam zapytać jakie jest postępowanie, leczenie krwiaka? Czy może on sie sam wchłonąć? Czy ten krwiak mógł powstać w wyniku wypadku ?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Mógł powstać w wypadku . Jeżeli się nie powiększa i nie ma cech świadczących o możliwym zagrożeniu to
LecZenie zachowawcze i obserwacja jeśli nie zabieg operacyjny