Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po odstawieniu tabletek Cyprest?

witam czy po odstawieniu tabletek cyprest jest duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jezeli przed zazyciem mialam problemy zajsciem w ciaze?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, nawet jeśli wcześniej miała Pani problemy, jak najbardziej istnieje. Nie ma jednak takiej możliwości, by ocenić je w wartościach liczbowych.