Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży przy negatywnym teście ciążowym?

Witam. Mam 23 lata. Od 4 lat stosowalam antykoncepcję hormonalną. Zaprzestalam jej dwa miesiące temu gdyż staram się o dziecko. Wystąpiło krwawienie z odstawienia. Później miesiączka. Dziś miałam doatac drugi normalny okres Ale ggo nie ma. Dodam że wspolzylam bez zabezpieczenia. Zrobiłam test plytkowy . Wynik negatywny. robiłam go wieczorem. Jaka jest możliwość ze jestem w ciazy? Czy to ciaza czy poprostu rozlegulowany cykl? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Może jeszcze za wcześniej na test, sugeruję za kilka dni powtórzyć test najlepiej rano. W razie gdyby okres nie pojawiał się przez dłuższy czas, udać się do ginekologa.
Pozdrawiam