Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży urojonej?

Witam. Mam takie pytanie. Od krótkiego czasu staramy sie z mężem o dziecko, miesiac czasu dokładnie. Spoznil mi sie okres 5 dni zrobilam test oba pozytywne, poszlam do lekarza bo szczerze mowiac nie dowierzalam ze tak szybko sie uda. Stwierdzil ze wszystko jest w normie, jest powiekszona itp wyslal mnie na badan i usg. Ale ja ciągle jakos nie moge do konca uwierzyć ze to prawda niby wiem ze raczej tak, mam objawy, okresu tez dalej brak... ale duzo sie naczytalam o ciazy urojonej jak zobaczylam dwa testy pozytywne u siebie. Jaki jest procent badz szansa ze mnie to spotka? Badania mam za kilka dni dopiero i troche mnie meczy temat ze jest jeszcze ciąża urojona. Mam 25 lat.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Z zaprezentowanej przez Panią relacji, wszystko wskazuje na upragnioną przez Panią ciążę.

Pojawiające się wątpliwości warto byłoby skonsultować z Psychologiem, gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype lub telefonicznego.

Z przesłaniem dla Pani pięknego czasu radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605