Lęk przed ciążą urojoną

Witam mam pytanie, a bardziej chodzi o to ,że obawiam się ,że jestem w urojonej ciąży a to dlatego ,że były pieszczoty z moim partnerem i nie doszło do wytrysku w środku ani na zewnątrz CHYBA. 3 dni po tym miałam okres taki jak zawsze więc nie sądze ze jestem w ciazy, lecz mam coraz wiecej objawów ciązy i sie obawiam ze to urojona. W piątek chce zrobić test ciązowy i zobaczyc jaki wyjdzie :) A co do tego wyzej to moge byc w ciazy realnej?

Witam
Na podstawie Pani opisu nie można stwierdzić nic pewnego.
Proponuję test ciążowy. Jeżeli wynik będzie pozytywny,
to następnym krokiem powinna być wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza