Czy po dłuższym stresie i lękach może dojść do zablokowania uczuć?

Czy po dłuższym stresie, i lękach może dojść do zablokowania uczuć? wszystkich, chodzi mi o uczucia do rodziców, chłopaka, do codziennych małych radości, które wcześniej Ci sprawiały ulgę i radość, a teraz po prostu nic? czy da się to odblokować?

Witam,
Oczywiście, że stres ma wpływ na wszystkie funkcje naszego organizmu, także na uczucia. Można odblokować czucie.
Pozdrawiam

tak.tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza