Jakie konsekwencje stosowania syntetycznego testosteronu?

3.Jak skutecznie przekonać pseudo kulturystów że stosowanie testosteronu przyniesie więcej szkód niż pożytku? 4.Czy podczas zażywania sztucznego testosteronu mężczyzna jest bezpłodny, i jest to tzw."męska antykoncepcja"? 5.Jak tabletki wpływają na libido i erekcję powszechnie mówi się że pomagają ale czy nie jest odwrotnie? 6.Jakie zmiany w psychice i zachowaniu może powodować taka pseudo "kuracja" oczywiście bez nadzoru specjalisty. Dziękuje za zainteresowaniu mają wiadomością

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowna Pani w celu przekonania kogoś w celu nie stosowania tego typu preparatów proponuję udać się do psychologa.