Spożycie zielonej herbaty a poziom testosteronu

Witam serdecznie ! Mam pytanie dotyczące spożycia zielonej herbaty , czy spożycie tego rodzaju herbaty zwiększa testosteron i libido ? I czy również dzięki zielonej herbacie mamy więcej energii życiowej ?

Spożycie zielonej herbaty wpływa pozytywnie na organizm i rzeczywiście wiele osób odnosi wrażenie zwiększonej wydolności i energii, jednak nie ma ona wpływu na poziom hormonów płciowych we krwi i nie jest zaliczana do afrodyzjaków pozytywnie oddziałujących na popęd seksualny.

Witam serdecznie,

zielona herbata nie wpływa na poziom hormonów i libido. Może jednak dodawać energii i nieco pobudzać. Wiele osób bardzo dobrze się czuje po zielonej herbacie, niweluje ona u nich senność i zmęczenie.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania prawidłowo dobraną dietą zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk