Mdłości po wypiciu zielonej herbaty

Mam mały problem . Za każdym razem co wypije zielona herbatę mam straszne mdlosci tak jakbym się miała zwymiotowac .. dlaczego tak się dzieje ? Chyba , że nie mogę pić tej g herbaty ??

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

prawdopodobnie nie toleruje Pani dobrze naparu z herbaty podobnie jak część osób nie toleruje kawy. Bez zielonej herbaty można doskonale funkcjonować :)

Pozdrawiam serdecznie

Witam,
Prawdopodobnie Pani jej nie toleruje. Również pita na pusty żołądek może podrażniać ścian żołądka i stad mogą pojawić się nudności. Może spróbuje Pani czerwonej lub białej, które również wpływają pozytywnie na organizm.

Pozdrawiam