Wpływ picia zielonej herbaty na zdrowie

CZY PICIE (CIĄGLE,CAŁY CZAS) ZIELONEJ HERBATY JEST ZDROWE

Witam Panią,

Częste picie herbaty ZIELONEJ nie zaszkodzi a raczej pomoże, ze względu na jej pozytywny wpływ na organizm - miedzy innymi właściwości oczyszczające, pobudzając pracę układu pokarmowego.

Jednak jak ze wszystkim zachowa Pani umiar, można codziennie wypić herbatę zieloną ale w rozsądnych ilościach a nie tak jak kiedyś usłyszałam od pacjentki o prawie 3l na dzień....

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)

Herbata zielona jest zdrowym produktem, należy wypijać do 3 dziennie. Jeżeli nie ma Pani nadciścieniea ani dolegliwości z picem tej herbaty nie ma się Pani czego obawiać;)