Czy picie zielonej herbaty to dobry wybór?

PIJĘ TYLKO ZIELONĄ HERBATĘ CZY PICIE ZIELONEJ HERBATY TO DOBRY WYBÓR,INNEJ HERBATY NIE PIJĘ OSTATECZNIE PIJĘ JESZCZE KAWĘ CZY WODĘ MINERALNĄ

Picie zielonej herbaty jest bardzo korzystne. ale dobrze jest mieszać wypijane płyny z wodą ( najlepiej letnią z cytryną), czy innymi gatunkami herbat (owocowymi czy czerwonymi). Kawy należy spożywać jak najmniej