Jakie leki będą najlepsze w leczeniu mojej depresji?

Witam. Od dziecka choruję na depresję. Jest to o tyle złożony problem że próbowałem już ok.30 leków każdego rodzaju i żaden z nich nie przyniósł jakiejkolwiek poprawy. Z objawów odczuwam ciągłe zmęczenie, jakikolwiek brak zainteresować, marzeń, celów, unikanie relacji społecznych, problemy z pamięcią (nie jestem w stanie się uczyć, a cokolwiek nie zacznę po chwili odkładam nie mając na to siły) a ostatnio dołączyły łagodne mioklonie. Badanie TK, rezonans, morfologia pełna hormony, EEG niczego nie wykazały. Jedyne nieprawidłowości wyszły w QEEG jednak wartość diagnostyczna jest niska z tego co słyszałem. Próbowałem 4 psychoterapii min. rocznej, biofeedbacku, medytacji, sportów jednak nic mi nie pomogło. Czy są jeszcze jakieś badania które mógłbym wykonać aby znaleźć jakąś przyczynę mojego samopoczucia? Za propozycję psychoterapii serdecznie podziękuję.

Bardzo dziękuję, za wybranie ABC zdrowie. Wskazał Pan dużą skale aktywności społecznej i badań lekarskich. sądzę że skoro pisze Pan że od dziecka jest w depresji. tzn że rodzina w której Pan się wychowywał źle funkcjonowała. Można skorzystać jeszcze z terapii która nazywa się. rebirthing jest to terapia powtórnego urodzenia się i podjęcia decyzji o życiu poprzez nowe zasady. pomaga w tego rodzaju zaburzeniach proces głębokiego oddychania połączonego wdechu z wydechem.

Opisał to i wprowadził Leonard Or. w Poznaniu także byli riberterzy uczniowie Leonarda Or.

Jeszcze można z terapii która nazywa się psychologia zorientowana na proces. wprowadzili ją w Polsce Amerykanie. Obecnie nauczyciele z tej szkoły są głównie w Warszawie ale w Poznaniu też były organizowane zajęcia z psychologii zorientowanej na proces. Proszę również skorzystać z zajęć fizycznych marsze, biegi, jazda rowerem, kurs tańca. Ale zawsze pod okiem odpowiedzialnego trenera. Życzę powodzenia i pozdrawiam Alicja Jankowska.