Jakie leki mogą pomóc mi wyjść z nałogu alkoholowego?

Witan. Jestem alkocholikiem. Bylem u lekarza rodzinnego bo chce wyjsc znalogu. Czy sa lekarstwa bez recepty. I mam padaczke alkoholowa. Lekarz nie chcial nic mi przepisac, tylko dostalem skierowanie na srebrzysko. Czy Lekarz dobrze postapil.

Dzień dobry,
nie wiem co to jest "Srebrzysko", ale jeżeli jest to ośrodek terapii uzależnień, to lekarz bardzo dobrze zrobił. Kiedyś niektórzy pacjenci decydowali się na tzw. "wszywkę" - słynny Esperal. Ale i tak zapijali. Terapia daje Panu największe szanse na zdrowie.
Pozdrawiam - Ryszard Chłopek

Dzień Dobry Panu,

Ucieszyło mnie, że podjął Pan wyzwanie "wyjścia z nałogu".

Wskazana byłaby dla Pana osobista konsultacja w Poradni Leczenia Uzależnień, celem podjęcia komplementarnego oraz efektywnego dla Pana leczenia (farmakoterapia/terapia).

Z przesłaniem dla Pana powodzenia!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam
Leczenie uzaleznienia i wychodzenie z nalogu to praca nad sobą w roznych obszarach poprzez terapię grupową,psychoterapię oraz czasem wspomaganie lekami,jednak jest to proces zlozony i rozlozony w czasie,często wymagajacy pobytu w osrodkach terapii uzależnień.Samo podanie leków nie spowoduje wyjscia z uzaleznienia,bo do tego jest potrzebna zmiana myslenia o sobie i otaczajacej rzeczywistości,a to mozna osiągnąć w trakcie terapii.
Pozdrawiam
Anna Szyda