Jakie leki na ból powinna zastosować osoba, która wyrwała zęba?

Witam wczoraj wyrwalam zeba dolna 7. Wyrywanie bylo dlugie i bolesne gdyz nie chcial wyjsc wogole zab. Od wczoraj bol jest straszny i dzisiaj zauwarzylam taki bialy nalot. Biore antybiotyk ale jak narazie bez zmian. Kakie leki przeciwbolowe mozna wziasc po wyrwaniu zeba?

Dzień dobry,
biały nalot oznacza, że rana goi się i pokrywa się fibryną. Jeżeli bierze Pani antybiotyk to gojenie powinno przebiegać prawidłowo. Natomiast przeciwbólowo można wziąć paracetamol albo ibuprom. W przypadku bardzo silnego bólu ketonal.