Jakie leki na nerwy i nadpobudliwość?

Jakie leki można używać na nerwy, na nadpobudliwość, zmiany nastroju,w jednej chwili wydaje mi sie ze nie przeżyje tych problemów a za chwile ze sa nie ważne.corka nie chce sie ze mną widzieć, wnuczka mnie nie nawiedzi, mówi to oficjalnie twierdza ze mam zmiany nastroju i wszystkich sie czepiam.a przebywanie ze mną to koszmar.bylam dobrym człowiekiem, spokojnym, ale życie mnie przerasta. BRalam antinepte ale bolała głowa,lekarz przepisał podobny i tez nie mogę.Moze jakiś ziołowy lek na wyciszeni

same leki nie wystarcza.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Leki jedynie łagodzą objawy a w Pani przypadku ważne by zbadać jakie są ich przyczyny. Dlatego zalecałabym wizytę zarówno u psychiatry, który zaleci odpowiednią farmakoterapią, jak również u psychologa, w celu zbadania czym nerwowość i nadpobudliwość są spowodowane.

Pozdrawiam serdecznie.

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Z tego co Pani napisała rozumiem, że była Pani na konsultacji u lek. psychiatry. To dobry pierwszy krok, jednak sądzę, że może być niewystarczający. Samo leczenie farmakologiczne zwalczy jedynie objawy a nie przyczyny. Warto skorzystać z terapii i połączyć te dwa sposoby leczenia jeśli będzie taka potrzeba.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter

Dzień dobry, nie sposób zalecić pani leków bez profesjonalnej diagnozy. Zachęcam do konsultacji u lekarza - psychiatry który po przeprowadzeniu wywiadu i ewentualnych dalszych badań zaleci określone działania, być może przepisze konkretne leki. Pozdrawiam.