Co mogą znaczyć te zmiany nastroju o nadpobudliwość u mamy?

Dzień dobry opiekuję się moją mamą lat 80 od pewnego czasu zauważyłem zmiany nastroju, nadpobudliwość,krzyki o wizycie u lekarza psychologa nie namowy mamą jest na wuzku , proszę o pomoc

Dzień dobry, w takim wieku pojawiać się mogą zaburzenia organiczne, które dają takie objawy, włącznie z drażliwością, impulsywnością chorego (które zresztą mogą być przykre dla niego samego). Wskazana jest konsultacja u neuropsychologa, który przeprowadzi diagnostykę.