Jakie leki powinnam stosować w przypadku nerwicy natręctw i depresji?

Mam lekooporna nerwice natrectw na punkcie porzadku i ladu i od tego depresje w stopniu umiarkowanym i SSRI,SNRI,klomipramina brana 4mies i stabilizatory nie pomagaja.Bylam na terapii pare miesiecy i zero.Mysle nad tDCS,czy one faktycznie maja udowodniona skutecznosc?,jaka jest prawda,czy nalezy sie tego bac?.Prosze o jakas jasnosc wypowiedzi przez lekarza

Witam serdecznie,
Nie znam się na wspomnianej przez Panią metodzie, ale osobiście nie polecałabym takiej stymulacji. Natomiast wydaje mi się, że zdecydowanie za szybko przerywa Pani leczenie. Jeżeli leki nie działają tak jak powinny, należy to zgłosić lekarzowi, który może zmodyfikować leczenie (przepisać inne leki). Jeżeli jest Pani niezadowolona ze współpracy ze swoim dotychczasowym lekarzem, może Pani zasięgnąć opinii innego lekarza. Oczywiście specjalisty psychiatry, nie polecam leczenia problemów związanych z depresją czy nerwicą u lekarza pierwszego kontaktu. Również z psychoterapii zrezygnowała Pani zbyt szybko, "parę miesięcy" to zdecydowanie za mało, aby oczekiwać wymiernych rezultatów. Radziłabym znaleźć dobrego psychoterapeutę i kontynuować terapię regularnie co najmniej rok, a nawet dwa lata. Wtedy z pewnością zobaczy Pani rezultaty, zwłaszcza jeżeli zaangażuje się Pani w pracę nad sobą. Pozdrawiam serdecznie.