Nerwica natręctw, lęki i depresja

Witam.Mam 21 lat.Nerwice natrectw,lękowa..i dchodzi depresja.Nie lecze sie.Nie mam sil.Wsparcia.Jestem bardzo wrazliwa,przejmuje sie wszystim ,obawiam.Nie potrafie znalezc pracy.Boje sie.Od 3 tygodni kazdego dnia bardzo mocno mnie sciska na mostku do tego bole glowy(czoło i cz.potyliczna) oraz na odcinku lędz-krzyz.Nie mam sensu zycia,funkcjonwania.czuje nicosc.nie mam juz marzen.boje sie o wszystko i wszystkich.izoluje sie.czuje sie niepotrzebna.Nie mam naprawde juz sil z tym walczyc.co robic..

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego i podjąć leczenie psychiatryczne oraz psychoterapeutyczne.

Pozdrawiam!

Wnioskujac po pani opisie myślę że niezbędna jest pomoc psychoterapeutyczna. Polecam szczególnie terapię poznawczo-behawioralna, która przynosi najlepsze efekty w przypadku zaburzeń lękowych i depresji. Może szukać pani również pomocy online, która może być pierwszym krokiem do wyzdrowienia i odzyskania radości z życia. Pozdrawiam