Objawy neurologiczne przy nerwicy natręctw
2012 r - nerwica natrectw. 2014 - pecherz neurogenny, ciagle parcie na pecherz, male ilosc po kropelce. wysoki poziom PRL, stwierdzonyu gruczolak przysadki objawy neurologiczne: lekkie rece i nogi, jak podnosze reke nie czuje jej ani miesni, nogi to samo, piasek w odcinku szyjnym jak podnosze reke, wierce sie w lozku, uczucie chodzenia jak po materacu, MRI przysadki, mozg ok, gruczolak sie nie powiekszona, masa neurologow. gdzie szukac pomocy? nerwica natrectw stwierdzona. SSRI nie pomagaja.

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuję ponownie udąc sie do lekarza psychiatry i odpowiednia psychoterapua.
odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza