Czy nerwica natręctw połączona z depresją jest uleczalna?

czy nerwica natrectw polaczona z depresja jest calkowicie uleczalna?od 18 lat lecze sie na to schorzenie na poczatku innymi lekami az wkoncu lekarze dopasowali lek setaloft.a i tak mam wrazenie ze w mniejszym i czasami w wiekszym stopniu mam depresje i natrety.

Dobrym uzupełnieniem leczenia farmakologicznego w opisanych powyżej problemach jest uczestniczenie w terapii poznawczo-behawioralnej. Być może właśnie takie "kompleksowe" podejście do sprawy jest niezbędne by poczuć "całkowite uleczenie". Pozdrawiam!