Jakie leki przy znieczuleniu u osoby uczulonej na penicylinę?

Witam! Miałam mieć robiony zabieg w znieczuleniu ogólnym - laparoskopia diagnostyczna. Jestem uczulona na penicylinę, leki psychotropowe, 4 miesiące temu brałam cipronex, od tego czasu bolą i puchną mi stawy w rękach i nogach, po nlpz sytuacja się pogarsza. Dlatego zrezygnowałam z zabiegu ponieważ boję się kolejnych skutków ubocznych, żyję w bólu bo nie mogę brać nlpz a innych nie zamierzam testować. Jakie leki przy znieczuleniu musi Pan podać bezwzględnie? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Witam!
Proszę pani, proponuję, żeby zrobiła pani testy na leki znieczulające, są takie punkty w dużych miastach, a widzę, że jest pani z dużego miasta. Zrobi pani testy i będzie miała pani jasny ogląd sytuacji. Podpowiem tylko, że jest dużo leków, które mogę podać w pani przypadku, by z dużym prawdopodobieństwem nie wywołać reakcji alergicznej. Przykład: podawanie we wlewie remifentanylu i propofolu, można przeprowadzić wiele zabiegów w tym znieczuleniu.
Pozdrawiam.