Bóle przy ekstrakcji zęba mimo silnego znieczulenia

witam, miałam dziś planowany zabieg usunięcia òsemki. Niestety nie udało się, mimo znieczulenia, po rozcięciu dziąsła, czułam okropny ból, czy jest to normalne, jeżeli dostałam według lekarza odpowiednią dawkę. dodatkowo miałam problem z krwią, ktòra nie chciała przestać lecieć. czy problem z krwią mògł wpłynąć na znieczelenie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dolegliwości bólowe mogą być wynikiem zwiększonej wrażliwości, zwiększonego zapotrzebowania na leki znieczulające, nieprawidłowego podania i wielu innych przyczyn. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem dentystą.