Jakie mięso czerwone wprowadzić do diety 7-miesięcznej córki?

Witam chcialabym zapytac jakie mieso czerwone wprowadzic do diety corki ktora skonczyla 7 miesiecy chcialam tez zapytac jaki najlepszy bedzie dla mnie chleb dodam ze karmie piersia

Po 7 miesiącu można wprowadzić cielęcinkę, jest delikatna. Ponadto można też dać maluszkowi jagnięcinę i wołowinę. Trzeba tylko w przypadku wołowiny uważać czy nie wystąpiła wysypka, szczególnie w przypadku dzieci uczulonych na białka mleka. Można też dać chudą wieprzowinę: polędwica, szynka. Warto też dwa razy w tygodniu zmienić mięso na rybę najlepiej tłustą i gotowaną. Jeśli chodzi o pieczywo dla Pani to zależy co Pani lubi. Generalnie w 7 miesiącu dziecko już ma dość dobrze rozwinięty układ pokarmowy. Najzdrowsze jest pieczywo razowe, ale jeśli dziecko będzie się źle po nim czuć to należy przejść na pieczywo pszenne.