Jakie ryzyko prawdopodobnego połknięcia leków przez dziecko?

Witam, jest prawdopodobieństwo, że moja córka 3,5 letnia połknęła tabletkę (mozliwości to: Amlozek, Bisocard, Polpril, Doxonex, Furosemid), jakies 3 godziny temu. Moja mam bierze te leki i z uwagi na retinopatię nie widzi kiedy tabletka upada na podłoge, stąd problem. Nie mam wiedzy na temat działania takiego leku, czy mam się spodziewac po tym czasie jakiś objawów czy mogę być spokojna. Prosze o odp. Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie i jak najszybciej udać się z dzieckiem na izbe przyjec szpitala pediatrycznego