Jakie są efekty uboczne Depralinu?

Po wizycie u Psychiatry do którego skierował mnie lekarz rodzinny (1 mieś. czekania). Dalej nie czułem się fajnie, normalnie jak przed wakacjami ale było już znacznie lepiej, w ciągu dnia nie czułem się poddenerwowany. Bywały nawet normalne stosunki z dziewczyną (bez wcześniejszej ejakulacji itd). W gorsze dni myślałem, że niedługo wizyta i zapominałem. Psychiatra zapisał mi Depralin... Po przeczytaniu jakie spustoszenie może wywołać nie wiem czy to brać, boję się zmiany osobowości itd.Co robić?

Jeśli ma Pan wątpliwości związane z przyjmowaniem Depralinu, proponuję, aby udał się Pan na konsultację do innego lekarza psychiatry. Będzie miał Pan wówczas możliwość omówienia swoich obaw dotyczących przyjmowania tego leku i zdecydowania czy chce Pan podjąć taką farmakologiczną terapię. Nie wiem, jakie było wskazanie lekarza zalecającego Depralin, ale być może warto również zasięgnąć pomocy psychologa lub psychoterapeuty.