Jakie są konsekwencje wzięcia 3 tabletek antykoncepcyjnych w ciągu kilku godzin?

Dzień Dobry, Mam pytanie wczoraj o 22 godzinie wzięłam tabletkę antykoncepcyjna a o 22:30 odbyłam stosunek płciowy partner oczywiscie doszedl na zewnątrz jednak o 00:00miałam silne wymioty (spowodowane przez alkohol)wiec postanowiłam zażyć jeszcze jedna po czym znowu zwymiotowałam i zażyłam po raz trzeci tabletkę ale juz o 8 rano czyli minęło mniej niz 12 godzin Jakie mogą byc tego konsekwencje ? Dodam,ze to jest to 3 tydzień od 7 dniowej przerwy Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy który to dokładnie dzień cyklu ? Która to była tabletka?